Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Sklenené fasády

Presklené konštrukcie patrili a patria k charakteristickým prvkom stavby. Dodávajú budovám vzhľad, funkciu a formovali sa v dlhej histórii a rôznych slohoch. Reflektujú na charakter doby, kultúru, geografickú polohu, módne trendy a výrazným podielom stvárňujú architektonický zámer. Dalo by sa povedať, že okná sú odrazom doby a postavenia ľudí. Okná prepájajú interiérové prostredie s exteriérovým a tak ovplyvňujú náš každodenný život, pocity a skvalitňujú nám bývanie. V súčasnej dobe presklené konštrukcie nemajú iba estecké vlastnosti, ale sú na ne kladené hlavne vysoké požiadavky na funkčnosť. Základné funkcie ako vetranie a presvetlovanie sú dnes doplnené o tepelnoizolačné vlastnosti, protihlukové parametre, bezpečnosť proti vlámaniu, protipožiarnu bezpečnosť a ovládať sa dajú elektricky. V súčasnosti sa stále pracuje na zlepšovaní a aj v budúcnosti budú presklené konštrukcie zohrávať výraznú rolu v architektúre a v živote ľudí. Vieme Vám ponúknuť presklenné konštrukcie okien, dverí a presklených fasád s nadčasovým rozmerom od systémových výrobcov ako sú napríklad WICONA, ALIPLAST, ktoré spĺňajú tie najprísnejšie kritériá.

 

Presklenné fasádne konštrukcie

Do tejto skupiny výrobkov patria všetky typy fasádnych  konštrukcií v exteriérovom a interiérovom prostredí. Vrátane celej škály otváravých prvkov, ktoré ponúkajú systémové riešenia . Ovládanie týchto výrobkov môže byť manuálne i elektické. Samotné výrobky môžu byť v bezpečnostných triedach proti vlámaniu podľa požiadaviek STN.Z hliníkových presklených fasád dodávame tieto typy: profilové zavesené fasády, predsadené fasády a štrukturálne fasády. Vrátane širokej palety vložených otváravých prvkov a posuvných dverí. Ponúkame profilové systémy WICONA, ALIPLAST.

 

Okná a dvere

Do tejto skupiny výrobkov patria všetky typy okenných konštrukcií a dverí v exteriérovom a interiérovom prostredí. Momentálne ponúkame celú škálu otváravých prvkov, ktoré ponúkajú systémové riešenia vrátane  ZODT zariadení. Ovládanie týchto výrobkov môže byť manuálne i elektické. Samotné výrobky môžu byť v bezpečnostných triedach proti vlámaniu podľa požiadaviek STN. Ponúkame profilové systémy WICONA, ALIPLAST.

 

Atypické konštrukcie

Medzi atypické konštrukcie zaradzujeme svetlíky, markízy, zimné záhrady, deliace steny vrátane otváravých a posuvných prvkov. Ponúkame profilové systémy WICONA, ALIPLAST.


 

dnes je: 17.1.2019

meniny má: Nataša

podrobný kalendár

Eurofondy 2

TITAN-Tatraplast s.r.o.
Najväčší dodávateľ plastov
na Slovensku

Česká verze
Deutch version
English version

748612

ÚvodÚvodná stránka