Prechod na navigáciu Hlavné menu

Zasklenia oblúkových konštrukcií

Zasklievanie oblúkových konštrukcií, jedná sa o rôzne typy konštrukcií prípadne aj s väčším sklonom, je potrebné vytvoriť nosnú oblúkovú konštrukciu z oceľových resp. hliníkových profilov ktorá musí vytvárať raster pre uchytenie poly karbonátu. Výhodou tejto konštrukcie oproti rovnej je lepší priebeh statických momentov a tým aj nižšia celková hmotnosť nosnej konštrukcie, čo v praxi prináša cenovú úsporu. Tento typ konštrukcie je v posledných rokoch dosť preferovaný či už z cenového, ale aj architektonického hľadiska. Statické posúdenie na zaťaženie snehom SL a vetrom WL je samozrejmosť, či už pre nosnú konštrukciu, ale polykarbonátové zasklenie.

Tento typ zasklenia sa najviac využíva hlavne : pre strešné svetlíky, zasklievanie tribún futbalových štadiónov, zasklievanie vstupov do objektov, prestrešenia nakladacích rámp, autobusové zastávky, prestrešenia čerpacích staníc, parkovacích plôch nákupných centier atď.
 


 

dnes je: 23.11.2017

meniny má: Klement

podrobný kalendár

Na zabezpečenie zvyšovania konkurencieschopnosti a hospodárskeho rastu realizujeme projekt s podporou Európskeho fondu regionálneho rozvoja - Modernizácia výrobného procesu prostredníctvom inovatívnych technológií

TITAN-Tatraplast s.r.o.
Najväčší dodávateľ plastov
na Slovensku

Česká verze
Deutch version
English version

611392

ÚvodÚvodná stránka