2019
založenie firmy
40
pracovníkov a zamestnancov
10
stálych klientov
0 mil
ročný obrat
2019
založenie firmy
40
pracovníkov a zamestnancov
10
stálych klientov
0 mil
ročný obrat

O spoločnosti cipi, s.r.o.

Spoločnosť CIPI, s.r.o. bola založená v roku 2005 v Liskovej a pôsobí v oblasti dodávky a montáže kovových konštrukcií. Spoločnosť CIPI prechádzala vývojom a dopytom slovenského, ale i zahraničného trhu a vyprofilovala na dve samostatné výrobno-montážne divízie.

Divízia spracovania hliníka je dominantná v týchto segmentoch:

  • dodávka a montáž strešných svetlíkov
  • dodávka a montáž polykarbonátových zasklievacích systémov striech a fasád
  • dodávka a montáž hranených/ohýbaných profilov z Al a FeZn plechu
  • dodávka zariadení pre odvod dymu a tepla pri požiari

Divízia spracovania ocele je dominantná v týchto segmentoch:

Ďalšie produkty

strešné
svetlíky

strešné svetlíky

Práškové
Lakovanie

Práškové
Lakovanie

Oceľové
konštrukcie

Oceľové konštrukcie

protihlukové
steny

protihlukové steny

polykarbonátové
presklenia

polykarbonátové presklenia

CNC služby opracovanie plechu

V roku 2008 spoločnosť CIPI zakúpila stroje pre spracovanie plechu s najmodernejšími CNC riadeniami, tieto zariadenia na spracovanie plechu značiek FINN-POWER a SAFAN zaručujú maximálnu presnosť výroby a vysoký kvalitatívny a technologický štandard. Spoločnosť kontinuálne rozširuje svoje strojné vybavenie.

V súčasnej dobe zamestnáva spoločnosť vysokokvalifikovaných zamestnancov s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti výroby a montáže. Výroba je sústredená v dvoch nových výrobných halách v Ružomberku na Bystrickej ulici č.2761. Posledné roky dosahuje firma obrat na úrovni 16 miliónov EUR ročne, čo z nás robí stabilného partnera pre našich obchodných partnerov.

Firma okrem dodávok slovenským zákazníkom exportuje svoje výrobky do Nemecka, Rakúska, Slovinska, Maďarska, Švajčiarska, Českej republiky, Belgicka, Ruska, Ukrajiny, Rumunska a ďalších krajín Európy.

Kvalita systému riadenia spoločnosti a jej spoľahlivosť bola potvrdená v roku 2010 certifikátom kvality podľa normy ISO 9001:2008, ktorý je pravidelne obnovovaný (9001:2015). Okrem tohto certifikátu disponuje firma aj ISO 14001:2015 a OHSAS 18001:2007. Výroba je pravidelne podrobovaná rôznym zákazníckym auditom a aj VdS auditu, ktoré svedčia o kvalite prevedenia našich výrobkov.

SPOKOJNí UŽÍVATElia NAŠICH PRODUKTOV

Potrebujete poradiť?

Radi Vám pomôžeme s projektom

Stačí vyplniť údaje

Zanechajte nám na Vás kontakt, alebo nám zašlite správu a my Vás budeme kontaktovať pre viac informácií alebo s cenovou ponukou.

This site is registered on wpml.org as a development site.